KONST / Litografier / Färglitografi 13746125
nr 1374 6125
Gunnar Zilo
(1885-1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/250. Motivet: 44x33cm
Gunnar Zilo, svensk målare, tecknare född 1885, död 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:50:16
500 kr
600 kr